Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

11. novembra krastmalā pie Kaļķu ielas ierīkos gājēju pāreju

11. novembra krastmalā pie Kaļķu ielas plānots ierīkot neregulējamu gājēju pāreju, lai atvieglotu gājēju nokļūšanu uz Akmens tilta un mazinātu satiksmes bīstamību šajā vietā, ko rada iedzīvo..

Aicina uz latviešu valodas bezmaksas kursiem

tip3

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka, izvērtējot konkursam "Latviešu valodas apguves kursu organizēšana un īstenošana Rīgas pilsētas iedzīvotājiem" 11 iesnieg..

Solvita Āboltiņa: ir vērtīgi paskatīties uz sevi no malas radošu cilvēku acīm

Tas ir ļoti vērtīgi – paskatīties uz sevi no malas, kā mūs, Saeimas deputātus, redz radoši jauni cilvēki. To sacīja Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, ceturtdien, 13. jūnijā, Saeimas n..

Slēgs satiksmi Valguma ielā

Sakarā ar Nacionālās bibliotēkas pieguļošās infrastruktūras objektu izbūvi no 12. jūnija līdz 25. augustam satiksmei tiks slēgta Valguma ielas posms no Uzvaras bulvāra līdz Akmeņu ielai. Slē..

Turaidā notiks Asins donoriem veltīti svētki

tip3

Par godu Pasaules Asins donoru dienai, ko atzīmē 14. jūnijā, Valsts asinsdonoru centrs un Turaidas muzejrezervāts 15. jūnijā Turaidā rīko Pateicības pasākumu asins donoriem, organizējot īpaš..

Jūrmalā būs ievērojami satiksmes pārkārtojumi velomaratonu laikā 8. – 9. jūnijā

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un satiksmes drošību profesionālo velosacensību "Tour of Latvia" un amatieru velosacensību "SMSCredit.lv Jūrmalas velomaratons" laikā, 2013. gada 8. un 9...

Slīteres Ceļotāju dienas

Latvijas dabas pērle Slīteres nacionālais parks šogad atzīmē 90. dzimšanas dienu. Apciemo jubilāru Slīteres Ceļotāju dienās 1. un 2. jūnijā! Ceļotājdienu kodolu veido dabas u..

Ar kultūras un sporta pasākumiem atzīmēs Starptautisko bērnu aizsardzības dienu

Atzīmējot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, mazajiem rīdziniekiem, pusaudžiem, kā arī pilsētas viesiem sarūpēta plaša kultūras un sporta programma. Tajā ikviens varēs atrast sev intere..

Atklās rekonstruēto 6. tramvaja maršruta līniju Juglā

Otrdien, 28. maijā, atklās regulāru 6. tramvaja kustību maršruta posmā no Juglas galapunkta līdz t/c Alfa. Ņemot vērā, ka 6. maršruts ir noslogotākā tramvaja līnija pilsētā, tad iedzīvotāju ..

Rīdzinieku iemīļotākie svētki – Pilsētas svētki, "Staro, Rīga", Līgo un 18. novembris

Kā liecina Tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktās aptaujas dati, par saviem iecienītākajiem svētkiem 22% rīdzinieku atzīst Pilsētas svētkus augustā, tikpat iemīļots ir G..

Siguldā ievas uzziedēs 18. maijā!

tip3

Siguldas pilsdrupu estrādē 18. maijā plkst. 22.00 notiks vasaras sezonas atklāšanas pasākums - "Ievziedu Balle" Šogad vasaras sezonas atklāšanas pasākums izskanēs īsti Balkānu..

Augustā jau trešo reizi norisināsies "LU un LMT Datorzinātņu dienas"

Šogad no 5. līdz 7. augustam Latvijas Universitātes (LU) sporta un atpūtas kompleksā "Ratnieki", Līgatnes novadā, Latvijas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Mobilo Telefonu (LMT) jau trešo ..

Latvijas stādu dienas 2013

Pavasaris ienācis arī katrā dārzā, tāpēc laiks gādāt par puķu stādiem, kokiem un skaistu zālienu, lai ikvienu dārzu padarītu vēl košāku. 11. un 12. maijā visi dārzkopji aicinā..

Interese par dalību akcijā "Muzeju nakts" ar katru gadu pieaug

8. maijā Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā akcijas "Muzeju nakts" rīkotāji iepazīstināja ar šā gada programmu. "Muzeju nakts" programmas piedāvājums liecina, ka gan Rīgā, gan reģionos pa..

Kur var nodot bīstamos atkritumus

Rīgas domes rīkoto Ģimenes veselības dienu laikā Rīgas domes Mājokļu un vides departaments piedāvā rīdziniekiem ātri un vienkārši nodot pārstrādei sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, kam be..

Rīgā pirmoreiz notiks Ģimenes veselības dienas

Šogad no 11. līdz 15. maijam Rīgā norisināsies "Ģimenes veselības dienas", uz kurām ir aicināti visu paaudžu iedzīvotāji, lai uzzinātu daudz jauna par savu un apkārtējās vides veselību, par ..

"China Daily" reportāžas un raksti par Latviju ieinteresējuši vairāk nekā 9 miljonus cilvēku

Interneta mājaslapu par Latviju, ko pagājušā gada vasarā izveidoja Ķīnas mediju grupas "China Daily" žurnālisti, apmeklējuši vairāk nekā 9 miljoni cilvēku. Tūrisma attīstības valsts aģentūra..

Stādu dienas Jelgavā

Pavasaris ienācis arī katrā dārzā, tāpēc laiks gādāt par puķu stādiem, kokiem un skaistu zālienu, lai ikvienu dārzu padarītu vēl košāku. 11. un 12. maijā visi dārzkopji aicin..

4. maija svētkos Rīgā būs plaša kultūras un sporta pasākumu programma

tip3

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Rīgā iedzīvotāji un pilsētas viesi aicināti apmeklēt daudzus koncertus, piedalīties sporta aktivitātēs, mākslas un mūzikas plen..

RTU Prāta spēlēs iespēja sacensties par īpašām studiju stipendijām RTU

2013. gada 23. aprīlī – 27. un 28. aprīlī Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) jau ceturto gadu notiks RTU Prāta spēles 2013, kurās tiks noskaidroti atjautīgākie dalībnieki šahā, dambretē un ..

Aicina pieteikties uz tirdzniecības vietām 4. maija svinībās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikties uz tirdzniecības vietām Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītā pasākuma norises laik..

Ar mobilo izstādi Liepājā viesosies Tartu zinātnes centrs "AHHAA"

tip3

Šī gada 28. aprīlī no pulksten 12:00 līdz 16:00 Liepājas Latviešu biedrības nama lielajā zālē ikvienam interesentam bez maksas būs iespēja piedalīties Igaunijas pilsētas Tartu zinātnes centr..

Hokeja pavasaris kopā ar "Medzābakiem"

Viesnīca "Medzābaki" ir lielākā guļbūves viesnīca Baltijā un Skandināvijā, kas atrodas skaistā un ainaviskā vietā Lilastē pie Lilastes ezera tikai 35 km no Rīgas. Par godu 201..

Preses konference par maija beigās Vērmaņdārzā gaidāmo trešo starptautisko alus festivālu Latviabeerfest

tip3

18. aprīlī plkst. 14:00 viesnīcas Astor Rīga "Mikhail Tal" zālē (Rīgā, Meierovica bulv. 10) notiks preses konference par maijā gaidāmo alus festivālu. Kā jau ziņots..

Vēl divos SIA "Forevers" ražoto produktu paraugos konstatēta zirgu gaļa

SIA "Forevers" ražotās gaļas maizes sastāvā ir konstatēti 14 %, bet tējas desas sastāvā 3,2 % zirgu gaļas, liecina pēdējie no "Genon" laboratorijas Lielbritānijā saņemtie šī uzņēmuma ražotās..

RTU Atvērto durvju diena - 2500 budžeta vietas un konkurētspējīgs atalgojums

Sestdien, 13. aprīlī, no plkst. 10 līdz 14 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galvenajā ēkā (Kaļķu ielā 1, Rīgā) notiks Atvērto durvju diena, kurā nākamie studenti uzzinās par RTU piedāvāta..

Elvi veikalu apgrozījums martā ir pieaudzis par 11%

tip3

Latvijas nacionālā mazumtirgotāja Elvi pārdošanas rezultāti marta mēnesī ir palielinājušies - salīdzinot ar š.g. februāri, tā apgrozījums ir pieaudzis par 11%, sastādot 5,14 miljonus latu. L..

Latvijas Astrologu asociācija aicina nemaldināt izglītības jautājumos

Latvijas astrologu asociācijas (LASTRA) pavasara kopsapulcē tika spriests par nekorektu informāciju un maldināšanu attiecībā uz astroloģiskās izglītības jautājumiem Latvijā. Astroloģiskā izg..

Nosauks Latvijas literatūras gada balvas 2012 nominantus un mūža balvas ieguvēju Latvijas rakstniecībā

tip3

4. aprīlī pulksten 14:00 notiks preses konference, kurā tiks nosaukti Latvijas literatūras gada balvas 2012 (Laligaba) nominantus, kā ar šā gada mūža balvas ieguvējs Latvijas rakstniecībā. <..

Daudz laimes, Laima!

tip3

31. martā dzimšanas diena mūsu vienīgajai un neatkārtojamajai. Dīvai. Laimai. Laimai Vaikulei. Dziedātāja šobrīd pabeidz jaunu albumu un gatavojas lielajam pavasara šovam Arēnā Rīga, bet kon..

Rīgas Pašvaldības policija uzrunās iedzīvotājus sociālajā kampaņā "Neesi vienaldzīgs!"

Lai vērstu iedzīvotāju uzmanību uz apkārt notiekošo un aicinātu cilvēkus uz aktīvu un atbildīgu rīcību, pamanot negadījumu, nelaimē nonākušu līdzcilvēku vai likumpārkāpumu, Rīgas Pašvaldības..

Rīdziniece Zelma Zariņa svin 101 gada jubileju

tip3

1912. gadā Rīgā dzimusī Zelma Zariņa šogad martā svin savu 101 gada jubileju. Tāpat kā pērn 100 gadu jubilejā, arī šogad gaviļnieci sveica Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks..

Pilsētā izsludināts Spodrības mēnesis

Lai sekmētu pilsētas teritoriju sakopšanu, Rīgas dome pilsētā izsludinājusi Spodrības mēnesi un Meža dienas. Šogad Spodrības mēnesis norisināsies līdz 20. aprīlim, kad tā noslēgumā paredzēta..

Nedēļas laikā iedzīvotāji Rīgas ielās atraduši jau vairāk nekā 650 "kandidātus" Nila bedrei

tip3

Jau pirmās nedēļas laikā kopš jauniešu kustība ‘’Vienoti Rīgai – Latvijai’’ izveidojusi mājas lapu www.nilabedre.lv, to ir apmeklējuši gandrīz desmit tūkstoši interesentu. Savukārt no aktīvā..

Nordea Rīgas maratons atklāj 2013. gada skriešanas sezonu

tip3

Līdz Nordea Rīgas maratonam 19. maijā atlikušas vēl tikai 8 nedēļas. Šodien Rīgas domē notika oficiālā preses konference, kurā Nordea Rīgas maratona organizatori un partneri – Nordea banka u..

3 no 36 laboratoriski izmeklētajiem produktu paraugiem konstatēts zirgu DNS

Pārtikas un veterinārais dienests no laboratorijas Lielbritānijā "Genon Laboratories LTD" ir saņēmis atbildes par 36 laboratoriski izmeklētiem liellopu gaļu saturošu produktu paraugiem – tri..

Rīga un Minska sadarbosies pilsētu rajonu līmenī

Trešdien, 13. martā tiks parakstīta vienošanās starp Rīgas Austrumu izpilddirekciju un Minskas pilsētas Partizanskas rajona administrāciju par sadarbību tirdzniecības, apkārtējās vides aizsa..

PVD sāk pastiprinātas svaigu dārzeņu un augļu pārbaudes

Sākoties jaunajai svaigu dārzeņu, augļu un ogu sezonai, Pārtikas un veterinārais dienests, kā ik gadu, uzsāk pastiprinātas pārbaudes veikalos, tirgos un vairumtirdzniecības noliktavās, lai p..

Tiek izsludināts 2013. gada Kurzemes kultūras projektu konkurss

tip3

Liepājas Kultūras pārvalde no šodienas izsludina pieteikšanos 2013. gada Kurzemes Kultūras programmas projektu konkursam. Pieteikumus jāiesniedz līdz 5. aprīlim pulksten 12:00 Liepājas Kultū..

Turaidas muzejrezervāta ceļvedis lasāms arī virtuāli

tip3

No marta sākuma saturiski un ilustratīvi bagātā grāmata "Turaidas vēsturiskais centrs. Ceļvedis. Turaidas muzejrezervāts" lasītājiem pieejams arī virtuālā formātā. Virtuālā grāmata atrodama ..

Svinēsim Meteņus Turaidā!
Pasniegtas Latvijas Universitātes Gada balvas 2013
Notiks starptautisks ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls "RE RE Rīga"
Uz Ziemassvētku tirdziņu aicina Horna dārzs
Ziemassvētki Rīgas Motormuzejā
Rīgā tiks atklāts pirmais stāvparks "P&R"
Getliņos sāk novākt pirmo tomātu ražu
Pirmā advente un adventes laika svinēšana 2012.gadā
Ielu uzturētāji gatavībā, gaidam sniegputeni
Latgales neatklātās bagātības
Dzintaru koncertzālē atrastas sprāgstvielas
PVD Nakts tirgū atklāj nezināmas izcelsmes dārzeņus
Pie tirdzniecības centra Origo tiks atklāts Saules pulkstenis
Solvitas Āboltiņas apsveikums Lāčplēša dienā
Valsts sociālā aprūpes centra "Zemgale" direktore par pārkāpumiem atbrīvota no amata
Latvijas panākumu atslēga ir izglītoti cilvēki
Tipisks latvietis – strādīgs, bet ne mērķtiecīgs
Baltijas labākā vīnziņa tituls šogad tiek Latvijai
Nosaukta Latvijas izcilākā personība 2012. gadā
Rīgā varēs saņemt 93 latu līdzfinansējumu privātā bērnudārza pakalpojumiem
28.oktobrī Latvijā pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ
Saimnieks nežēlo personīgo automašīnu un liek lietā bisi
Latvijas skolēni – trešie labākie Eiropas jaunie satiksmes dalībnieki
Mākslas un mūzikas skolu pedagogi saņems algas paaugstinājumu
Apbalvos šā gada Latvijas izcilāko personību
Ventspilī atzīmēs "Oktoberfest" piecu gadu jubileju
Konkurss "Meklējam Latvijas draudzīgāko klasi" ir noslēdzies!
Miķeļdienas gadatirgus 29.septembrī Rīgā
ASV vīrietis loterijā laimējis 337 miljonus dolāru
Vērmanes dārzā notiks Zinību dienai veltīts pasākums "Zem viena jumta"
Apsveikums 1.septembrī — jaunā mācību un akadēmiskā gada sākumā
Lietuvas policija sūdzas par auto no Latvijas, kas sodīts jau 49 reizes
Konkurss "Meklējam Latvijas draudzīgāko klasi" tuvojas finišam!
Rātsnamā atklās atjaunoto Vecrīgas maketu
Rīgas svētku laikā pašvaldības sabiedrisko transportu un autostāvvietas varēs izmantot bez maksas
Sāk ieviest skolēnu e-kartes
Grausti Piena ielā 6 un 8 tiks nojaukti piespiedu kārtā
E.Sprūdžs apmeklē Aglonu pirms lielajiem svētkiem
Tautas gotiņu Ventspilī fotografē visbiežāk
RPIVA turpina studentu uzņemšanu 26 akreditētās programmās
Skolēns no Latvijas ieguvis sudraba medaļa starptautiskajā fizikas olimpiādē
Latvijas slavenības atklāj šīs vasaras sievišķīgāko izstādi
Silvestra Stallones dēls atrasts miris
Pētījums: Vīriešu komplimenti mudina sievietes biežāk valkāt kleitas
Ieviesīs notiesāto personu elektronisko uzraudzību
Latvijas Nacionālās Operas administrācija aicina darbinieku pārstāvjus atturēties no uzņēmuma darbības paralizēšanas
Atgādinājums: Riepas ar radzēm atļautas līdz 1.maijam
Jaunā sabiedriskā medija izveides plāni tiek vērtēti Saeimā
Katrs sestais bojāgājušais - velosipēdists. "Velosipēdu redzi?"
Labdarības projekts LabieDarbi.lv svin 2 gadu jubileju
Apbalvoti 2011.gada labākie satiksmes drošības skolotāji
Fotoradaru ieviesēji nepilda savas saistības, līgums jālauž
Jūrmalas pašvaldība līdzfinansēs 17 sabiedrības integrācijas projektus
Piedalies.lv aicina - Lieldienu donors 2012, 5.aprīlī LU galvenajā ēkā
Jūrniekiem piemēros vispārējo iedzīvotāju ienākuma nodokļa režīmu
Par pārkāpumiem mantiskā stāvokļa deklarēšanā plāno administratīvo atbildību
Konkursā "eXperiments" erudīcijā mērojas 194 skolēnu komandas
Saeimas priekšsēdētāja Kalnciema vidusskolā vadīs atklāto patriotisma stundu
Aicina pieteikties erudīcijas konkursam "eXperiments"
Cēsu novadā jaunie vecāki saņems bērna piedzimšanas pabalstu
Aicinām piedalīties labdarības akcijā "Mana skolas soma"
Satiekas kādreizējās studentu celtnieku vienības - SCV
Sakarā ar Starptautisko folkloras festivālu "Baltica2009" ierobežos satiksmi
Rīgu prezentē Hanzas dienās Veļikijnovgorodā


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.