Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
DELL portatīvie datori, atlaides, akcijas, DELL veikals

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

10.martā Rīgā koncertēs Ričards Klaidermans (Richard Clayderman)

10.martā Rīgā koncertēs Ričards Klaidermans (Richard Clayderman)

Pasaulē vispopulārākais instrumentālās mūzikas izpildītājs Ričards Klaidermans (Richard Clayderman) 10.martā ar savu uzstāšanos priecēs skatītājus Rīgas Kongresu namā.
Franču pianists pirmo plašo klausītāju atzinību ieguva ar romantisko skaņdarbu „Ballade Pour Adeline”.
Liekas neticami, ka Klaidermana muzikālā karjera ilgst jau 30 gadus!

Šo 30 gadu laikā viņš uzstājies vairāk kā 1800 solo koncertos, viņa albumi 340 reizes ieguvuši zelta un platīna statusu, viņš piedalījies vairāk kā 700 TV pārraidēs, parakstījis vairāk kā 50 000 autogrāfu, izpildījis savu pirmo skaņdarbu „Ballade Pour Adeline” vairāk kā 8000 reižu, uz skatuves saņēmis vairāk kā 50 000 ziedu pušķu, pārdevis vairāk kā 85 miljonus albumu kopiju, ierakstījis vairāk kā 1200 skaņdarbu, un koncertējot pavadījis ārzemēs pilnus 20 gadus. Arī „pirāti” šajā laikā nav snauduši un realizējuši 30 miljonus nelegālu Ričarda Klaidermana albumu, kas gan pianista popularitāti, protams, ir tikai vairojis.
Klaidermana pēdējais studijas albums ar nosaukumu „A Thousand Winds” iznācis 2007.gadā, un tajā iekļauti gan klasikas skaņdarbi, gan pianista iemīļotākās dziesmas jaunās skaņās.
Koncertā Rīgā izskanēs visskaistākās, visromantiskākās melodijas no Ričarda Klaidermana 30 gadu laikā radītā repertuāra - tieši tās, ko mēs visvairāk vēlamies dzirdēt!

Twitter Facebook Draugiem Piedalies favorite