Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Papīra svētki Līgatnē

Papīra svētki Līgatnē

10. augustā Līgatnē, pilsētā, kura jau teju 200 gadus lepojas ar papīra ražošanas tradīcijām, notiks otrie Latvijas Papīra svētki, piedāvājot kultūras un atpūtas programmu ģimenēm ar bērniem un visiem interesentiem.

Ciemiņus gaidām no plkst. 13:00, kad Līgatnes kultūras namā vērsim durvis izstādei "Papīrs ar deviņām dzīvībām", kur apkopoti Līgatnē ražotā papīra paraugi no papīrfabrikas arhīva, kā arī privātajām kolekcijām. Savukārt skvēriņā pie kultūras nama būs iespēja piedalīties kādā no meistardarbnīcām, kas visas veltītas papīram un no papīra gatavotiem meistardarbiem. Būs iespēja gan atcerēties bērnību un pagatavot papīra krelles, gan darboties origami - japāņu papīra locīšanas mākslas- darbnīcā, kā arī pagatavot papīra kuģīti, ar ko startēt papīra kuģīšu regatē, bet galvenais- katram būs iespēja redzēt, kā top papīrs un pašam savām rokām izliet kādu papīra loksni. Tāpat šoreiz piedāvāsim iespēju iepazīties ar pergamenta amatniecību un kvillingu - divām tehnikām, kas ļauj iegūt īpaši smalkus un greznus papīra darbiņus.

Vienlaikus ar meistardarbnīcām svētku atbalstītājs- SIA "Papīrfabrika "Līgatne"" piedāvās iespēju piedalīties vides izglītības darbnīcā un uzzināt, kā Līgatnē protam saimniekot videi draudzīgi un ražot papīru no savāktās makulatūras.

Plkst. 15:30 sāksies papīra kuģīšu regate kanālā Līgatnes centrā, bet plkst. 16:00 bērnus gaidīsim kultūras namā, kur, pateicoties projekta "Garā pupa" atbalstam, viesosies Zīmējumu teātris ar izrādi "Vilks". Šajā neparastajā izrādē piedalās aktrise, mūziķis, gleznotāja un režisors, un skatītāju acu priekšā tiek uzzīmēti, izspēlēti un izstāstīti stāsti par vilku pelēci. Kā saka paši teātra ļaudis, izrāde tiem, kas nebaidās no vilka.

Svētku izskaņā plkst. 17:00 uz platformas pie gleznainās Lustūža klints pilsētas centrā ar senām un populārām melodijām no madrigāliem līdz Bītliem un Raimondam Paulam uzstāsies vokālais ansamblis "Putnu dārzs".

Lietus gadījumā meistardarbnīcas un koncerts notiks kultūras nama lielajā zālē.

Dienas garumā plkst. 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 un 16:00 svētku apmeklētājiem būs iespēja doties ekskursijā uz papīrfabrikas ražotni. Tikšanās vieta: Līgatnes tūrisma informācijas centrs. Cena: Ls 2,00 pieaugušajiem, Ls 1,00 skolēniem. Pārējie pasākumi svētku laikā bez maksas. Ielūdz Līgatnes Kultūras un tūrisma centrs un projekts "Garā pupa".


Twitter Facebook Draugiem Piedalies favoriteType: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.