Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ziemeļblāzmas DZELTENĀS KRĀSAS KONCERTS

Koncertā muzicēs Normunds Ķietis un Inita Āboliņa no populārās un tautā iemīļotās šlāgergrupas LAUKU MUZIKANTI. Atšķirībā no tradicionālā "Lauku muzikantu" uzstāšanās stila, kas dzird..

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris piedāvā jaunu dziesmu "Par to, kas man ir kabatā"

tip3

Normunds Jakušonoks un Tipa Orķestris vasarā velti laiku nav tērējuši. Jau jūnija sākumā klausītāji tika iepazīstināti ar pirmo singlu "Precēties", kas ir no topošā debijas albuma "Notikums"..

Grupai re:public jauns singls "Burning Fire"

tip3

Grupa re:public iepazīstina sabiedrību ar singlu no nesen iznākušā albuma "RE:". Dziesma "Burning Fire" ir viena no retajām albuma dziesmām, kura ir angļu valodā. "Šī dziesma..

Notikusi Vara Vētras albuma "Viena mirkļa dēļ…" prezentācija

tip3

Pagājušā nedēļā aktieris, režisors un dziesminieks Varis Vētra omulīgajā kafejnīcā "Fazenda" prezentēja savu otro studijas albumu "Viena mirkļa dēļ…". Tajā apkopotas 15 oriģinālkompozīcijas ..

Grupa "Toria" piesaka savu atgriešanos

Pašmāju eksperimentālās rokmūzikas grupa "Toria" pēc vairāku gadu radošā pārtraukuma piesaka savu atgriešanos, klausītājiem piedāvājot dziesmu "Snow Crystals". "Dziesma "Snow ..

Grupa ‘’Re:public’’ piedāvā jaunā albuma tituldziesmu "Pāri Visam"

tip3

Grupa ‘’Re:public’’ ir pabeigusi darbu pie trešā albuma un iepazīstina ar albuma vizuālo noformējumu un tituldziesmu ‘’Pāri Visam’’. Jau maijā jauno albumu iegūt varēs ikviens. Tajā ietverti..

Nāk klajā "The Sound Poets" pirmais albums

tip3

Šodien ceļu pie klausītājiem sāk grupas "The Sound Poets" pirmais studijas ieraksts "Tavs stāsts". "The Sound Poets" ir daudzsološa Latvijas grupa, kas 2011. gada vasarā tika ..

Tallinā uzstāsies Robijs Viljamss ar vienīgo šovu Ziemeļeiropā

tip3

Nākamā gada 20. augustā Tallinas Dziesmu svētku estrādē uzstāsies britu popmūzikas zvaigzne Robijs Viljamss (Robbie Williams). Šis būs vienīgais mūziķa koncerts Ziemeļeiropā un pārdošanā Lat..

"Jūras vārtos" muzicēs somu multimākslinieks Džimijs Tenors un grupa Kabu Kabu

tip3

Pasaules mūzikas festivāla "Garšvielas" ietvaros – 7. decembrī Ventspilī t/n "Jūras vārti" viesosies somu komponists un mūziķis Džimijs Tenors (Jimi Tenor). Koncertā kopā ar Berlīnē bāzēto a..

Antra Stafecka piedāvā patriotisku videoklipu

tip3

Jaunā un daudzsološā dziedātāja Antra Stafecka, kura pavisam nesen debitēja uz lielās skatuves, piedaloties mūzikla "Dzimuši mūzikai" izrādēs, šodien skatītāju un klausītāju ievērībai nodod ..

"EHR" radio šova "Party Service" jaunā klubu tūre beidzot viesosies Jelgavā!

Populārā Latvijas dīdžeja [Ex] da Bass informatīvi muzikālā radio šova "Party Service" jaunā klubu tūre beidzot ciemosies studentu pilsētā Jelgavā. Pasākumu sestdien, 3.novembrī uzņems viens..

Eurovision 2013 Latvia - izsludina 2013. gada Eirovīzijas Nacionālo atlasi

tip3

Latvijas Televīzija izsludina dziesmu pieteikšanu 2013. gada Eirovīzijas dziesmu konkursa Nacionālajai atlasei. Dziesmu iesniegšanas termiņš - 2012. gada 30. novembris. Arī šogad Nacionālajā..

"CanZone": 4 gadalaiki 3 minūtēs

tip3

11. oktobrī plkst. 19:00, kultūras bārā "Sapņi un Kokteiļi", Blaumaņa ielā 32, gaidāma grupas "CanZone" pirmā oficiālā mūzikas video prezentācija oriģināldziesmai "Tu". Vakara īpašie viesi –..

"Muse" laiž klajā jauno albumu "2nd Law"

tip3

Britu rokgrupa "Muse" šodien laiž klajā sesto studijas albumu "2nd Law" un jaunā albuma popularizēšanas ietvaros sniegs vērienīgu koncertu Latvijā - 13. decembrī "Arēnā Rīga". ..

Skride, Nelsons un Birmingemas simfoniskais orķestris

tip3

15. oktobrī Latvijas Nacionālajā operā neaizmirstamā koncertā dzirdēsim Baibu Skridi un Birmingemas simfonisko orķestri. Baudīsim Brāmsa Vijolkoncertu un Ceturto simfoniju diriģenta Andra Ne..

Sinfonietta Rīga sezonas atklāšanas koncerts

Sinfonietta Rīga un Normunds Šnē aicina uz sezonas atklāšanas koncertu 21. septembrī Lielajā ģildē. Izskanēs Riharda Vāgnera liriskā un skaistā pastorāle, lietuviešu jaunās komponistes Juste..

Konstatēti Lady Gaga koncerta biļešu viltojumi

tip3

Lady Gaga kocertu rīkotāji Baltijas valstīs, koncertaģentūra FBI, iesaka uzmanīties un nekādā gadījumā neiegādāties Lady Gaga koncerta biļetes no rokas, bet pirkt tās tikai no oficiālā konce..

Rīgas centrā durvis vērusi jauna audio ierakstu studija!

tip3

Pavisam nesen Rīgas centrā atklāta profesionāla plaša profila audio ierakstu studija ar zīmīgu nosaukumu – "LABO IERAKSTU STUDIJA". Tajā apvienojušies četri Latvijā un ārpus tās robežām zinā..

Ritma mūzikas festivāls "Ventspils Groove 2012" Ventspilī

tip3

Jau septīto gadu pēc kārtas no 13. augusta līdz 19. augustam Ventspilī norisināsies Mūsdienu ritma mūzikas festivāls - meistarklases "Ventspils Groove 2012", ko ar Ventspils pilsētas domes f..

Cēsīs notiks 6. Starptautiskie jauno komponistu meistarkursi

tip3

No 12. līdz 20. augustam, sadarbībā ar Eiropas nozīmīgāko akustikas un mūzikas izpētes centru – Parīzes IRCAM, Cēsīs notiks starptautiski komponistu meistarkursi, kur jaunos skaņražus apmācī..

16. starptautiskais elektroniskās mūzikas vijebass FONTAINE ACROPOLIS Liepājā

tip3

ACROPOLIS THUNDERSTUCKED! Laipni aicināti apmeklēt 16. starptautisko elektroniskās mūzikas vijebassu, kas norisināsies 04.08.2012. FONTAINE ACROPOLIS Liepājā. Starts 2..

Duets Viņš un Viņa koncertē Latvijā

Šo sestdien, 28.jūlijā plkst.16.30 duets Viņš un Viņa viesosies Cesvainē, kur ar franču dziesmām kuplinās pils parka svētkus. Duets "Viņš un Viņa" ir skaists francūža un latvi..

Lauris Reiniks pēc daudziem gadiem prezentē dziesmu "Sirds Sadeg Neparasti" jaunā versijā

tip3

Šodien plkst. 14.00 visu trīs Baltijas valstu radiostacijās notika Laura Reinika populārās dziesmas "Sirds Sadeg Neparasti" jaunās versijas pirmatskaņojums. Arī šīs dienas vakarā LNT raidīju..

Latvijas Blūza konkurss uz "Origo Summer Stage" skatuves

tip3

19. jūlijā plkst. 19.00 uz "Origo Summer Stage" skatuves piecas mūzikas apvienības sāks sacensību par galveno balvu – Latvijas Blūza atbalsta biedrības apmaksātu ceļojumu uz Tulūzu Francijā,..

Dirty Deal Audio piedāvā LV Beats pirmo izlasi

tip3

Dirty Deal Audio klausītāju un atbalstītāju uzmanībai piedāvā savu pirmo izlasi -- "v/a LV Beats", kas uzskatāms par pirmo relatīvi jaunā Latvijas mūziķu kolektīva skanisko kopdarb..

Izdots jauns Raimonda Paula albums "Dai, Bog" ar Krievijas zvaigžņu piedalīšanos

Raimonda Paula un krievu izcilā dzejnieka Jevgēņija Jevtušenko jaunajā dziesmu albuma "Dai, Bog" ierakstā piedalās gandrīz visas pazīstamākās Krievijas šovbiznesa zvaigznes Vladimirs Presņa..

Bungu un dūdu mūzikas grupas "Auļi" koncerttūre Čehijā un Polijā

Grupa "Auļi" dosies ārpus Latvijas robežām, lai tiktos ar dūdu un bungu mūzikas cienītājiem Polijā un Čehijā. Tūres ietvaros paredzēti divi koncerti Polijā un četri Čehijā, kuros tiks atskaņ..

Bērnu un jauniešu popmūzikas festivāls "Gaujas Atbalss" 12.maijā

Šogad nu jau četrpadsmito gadu pēc kārtas Siguldas pilsētas kultūras nams aicina bērnus un jauniešus piedalīties popmūzikas festivālā "Gaujas Atbalss". Festivāla mērķis ir popularizēt Latvij..

Olga Rajecka aicina uz grāmatas "Man svētku diena" atvēršanu

Olga Rajecka un "Mikrofona ieraksti" aicina uz dziedātājas 50 gadu jubilejai par godu tapušās grāmatas "Man svētku diena" atvēršanas pasākumu 4. aprīlī plkst. 16.00 veikalā Jānis Roze Kr. Ba..

"Ewert and The Two Dragons" albums vinila platē

Igauņu grupas "Ewert and The Two Dragons" albums "Good Man Down" izdots vinila plates formātā. "Ewert and The Two Dragons" pirms dažiem gadiem Tallinā dibināja četri profesionāli mūzi..

Latvijas izcilākā koklētāja koncertēs Bauskas pilī 11.02.2012

Sestdien, 11.februārī plkst. 16:00 Bauskas pils muzejā notiks koklētājas Laimas Jansones koncerts "Sidrabs", kurš apvieno tradicionālu kokles spēli un mūsdienīgas improvizācijas, to papildin..

Olgas Rajeckas jubilejas gada radošo vakaru ietvarā akustiskais koncerts kopā ar Vari Vētru "Tu esi skaista visos niekos, sīkumos…….."

Piektdien, 3.februārī, plkst. 21:00 restorānā "Barons" uzstāsies šī gada košākā zvaigzne, jubilāre Olga Rajecka kopā ar TV3 projekta "Dziedi ar zvaigzni - Milžu cīņas" partneri Var..

50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons

Ceturtdien 25.jūnijā, savās mājās ASV, no sirds apstāšanās 50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons. Džeksons plānoja vērienīgu atgriešanās turneju, kurai 13.jūlijā bija jāsāk..

LATVIJAS RADIO KORIS KONCERTĒS PASAULĒ VIENĪGAJĀ PROFESIONĀLO KORU FESTIVĀLĀ

No 1. līdz 5. jūlijam Latvijas Radio koris piedalīsies pasaulē vienīgajā profesionālo koru festivālā – Piektajā starptautiskajā koru biennālē Hārlemā, Nīderlandē. Festivāla laikā Latvijas Ra..

SUNNY MELODY PASĀKUMU PROGRAMMA, 1.-12.jūlijs

Raksta turpinājumā lasiet par bāra sunny melody organizētajiem priekšnesumiem, pasākumu programmu no 1.-12.jūlijam...

Visi esošie un topošie dīdžeji ieklausās – reāla iespēja uzstāties kopā ar EHR dīdžejiem!

1. augustā Biķerniekos, Latvijas Dragreisa čempionāta 3. posms - Drink Me Cup 2009, kura ietvaros paredzēts gan Latvijas Dragreisa Čempionāta un "DrinkMe Cup 2009" 3. posms, kā arī pirmo re..

Latvijas deju muzikas grāvējam "Riga Nights" jauns video un trīs jauni remiksi!

2009.gada 5.augustā, ierakstu izdevējkompānijas Midway Records paspārnē Vācijā, klājā nākuši trīs jauni [Ex] da Bass un angļu dziedātāja Ian Brearley kopdarba "Riga Nights" remiksi. Vienam n..

Sigur Ros līdera projekts izdod albumu

Islandiešu grupas Sigur Ros dziedātājs un ģitārists Jon Thor Birgisson, plašāk pazīstams kā Jonsi un viņa dzīves un mākslas partneris Alekss Somerss debitējuši kā muzikāls projekts Jonsi & A..

Balsojums par Latvijas labākajiem DJiem ir sācies!

Jau trešo gadu pēc kārtas norisinās nozīmīgākais gada notikums Latvijas klubu kultūrā – aptauja par gada labākajiem Latvijas diskžokejiem jeb DJTOP 2009, kurā šogad piedalās vairāk kā 1000 p..

"MUZIKĀLĀS BANKAS 2011" uzvarētāji - AIJA ANDREJEVA un OTRA PUSE

Latvijas Radio 2 pop un rokdziesmu aptaujas "Muzikālā banka 2011" apbalvošanas ceremonijā par gada vērtīgāko dziesmu atzīta Aijas Andrejevas un grupas Otra puse dziedātā "Ave Pali". Šo dzies..

SUNNY MELODY PASĀKUMU PROGRAMMA, 1.-12.jūlijs
LATVIJAS RADIO KORIS KONCERTĒS PASAULĒ VIENĪGAJĀ PROFESIONĀLO KORU FESTIVĀLĀ
50 gadu vecumā miris popmūzikas karalis Maikls Džeksons


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.