Laipni lūdzam, Piedalies.lv


Aizmirsi paroli?

REĢISTRĀCIJA

Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI
Pievieno RAKSTU
Pievieno DZEJOLI
Pievieno JOKU
Pievieno ATZIŅU
Pievieno RECEPTI

Jaunumi un pasākumi

Ziemsvētku laika dievkalpojumi un pasākumi Rīgas Augšāmcelšanās evaņģēliski luteriskajā draudzē Klusajā ielā 2

24.XII - 17.00 ( Ziemsvētku svētvakars ar ceļojumu uz veco guļbaļķu kūtiņu-"Rīgas Bētlemi" draudzes nama pagalmā (Klusā iela 2) svinību turpināšanai). 25.XII - 10.00 (Ziemsvēt..

Zvaigznes pagrabos nepiedzimst.

Jau 3 gadu biedrība "DAMIF" (The Open Dance and Music International Federation) organizē festivālu "Baltic Stars", kurā piedalās jaunie deju un mūzikas mākslinieki. Lai arī Latvijas vasara i..

Pianista Reiņa Zariņa solokoncerts Ziemeļblāzmā

6. oktobrī plkst. 18.00 notiks pianista Reiņa Zariņa solokoncerts – jaunā Steinway & Sons koncertflīģeļa ieskandināšana. Koncerta programmā — F. Šopēna, K. Debisī, I. Stra..

Rīgā atvērts kristīgo jauniešu centrs

Šī gada 12. septembrī Rīgas centrā tiek atvērts kristīgo jauniešu centrs, kur laipni aicināti visi jaunieši, kuri vēlas papildināt zināšanas par Jēzus Kristus evaņģēliju, apgūt dažādas noder..

Kultūras pils ZIEMEĻBLĀZMA simtgades svinības

Tieši pirms 100 gadiem, 1913. gada 1. septembrī, svinīgi tika atklāta jaunuzceltā Vecmīlgrāvja "pērle" – Kultūras pils "Ziemeļblāzma", ko tās finansētājs un idejas autors, kokrūpnieks un mec..

Lielkoncertā Bruknā muzicēs arī Intars Busulis un Kārlis Lācis

tip3

Jau vēstīts, ka šīs nedēļas nogalē sestdien, 24. augustā Bruknas muižas dārzā plkst. 19.00 notiks labdarības akcijas "Uzcel savu baznīcu!" lielkoncerts. Ziedojot savu talantu, laik..

XI RASA Piena paku laiku regatei rekordliels dalībnieku skaits

tip3

24. augustā Jelgavā notiks ikgadējie XIII Vispārējie Piena, Maizes un Medus svētki Raiņa parkā un XI RASA Piena paku laivu regate Lielupes ūdeņos, kas pulcē lielu skaitu gardēžu un "Jūras vi..

22. augustā radošajā telpā "Ideju bode" uzstāsies Alise Joste

tip3

Citiem liepājniekiem viņa būs pārsteigums, kas neizpratnē liks uzdot jautājumu, kāpēc nekas nav dzirdēts par šo sievišķīgās un šķietami trauslās balss īpašnieci Alisi Josti. Bet citiem tikša..

25. augustā plkst. 19.00 Dzintaru koncertzālē Richard GALLIANO programmā NINO ROTA FOREVER

tip3

Nenogurdināmais Rišārs Galjāno ir dzimis Kannās. Pirmās klavieru un akordeona spēles iemaņas viņš apguva pie sava tēva, bet vēlāk ar izcilību pabeidza Nicas konservatoriju. Jaunībā Galjāno p..

IGO un komponista Valta Pūces jaunais koncertuzvedums "ZEME"

28. augustā plkst. 19:00 Dzintaru koncertzālē ar jauno koncertuzvedumu "ZEME" savus mūzikas cienītājus priecēs Igo. Pirms diviem gadiem kopā ar komponistu Jāni Strazdu tika uzsākts četru dab..

Ķemeri gatavojas svētkiem 9. – 10. augustā

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū - 9. un 10. augustā - notiks gadskārtējie Ķemeru svētki. Norišu klāsts plānots gana plašs, un ko interesantu sev varēs atrast ikvien..

Seno tradīciju festivāls Tērvetē

tip3

Desmitajā un vienpadsmitajā augustā Tērvetē norisināsies Seno tradīciju festivāls ar koncertiem, senajiem rituāliem, amatnieku prasmju demonstrējumiem, pagānu un bruņinieku turnīriem, senajā..

Piebalgas amatu diena Vēveros 11. augustā

Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs aicina iepazīties ar senajām amatu prasmēm, kā arī iesaistīties tautas muzicēšanā un rotaļās, pavadot dienu gleznainajā Piebalgā š. g. 11. augustā mu..

17. augustā notiks festivāls "Saldus Saule"

tip3

Arī šogad Latvijas mzikas cienītājus pulcēs leģendārais mūzikas festivāls "Saldus saule". 17. augustā Saldus Kalnsētas parka estrādē uzstāsies grupas "Pērkons" un "Opus Pro", dziedātāji Dons..

Mūsdienu amatniecības festivāls Brīvdabas muzejā

tip3

Jau šo svētdien, 11. augustā, Brīvdabas muzejā no plkst. 10:00 līdz 17:00 norisināsies Mūsdienu amatniecības festivāls. Festivāla laikā būs iespējams aplūkot un iegādāties ap ..

Ķemeru svētku ietvaros atklās rekonstruēto Lielā tīreļa laipu

tip3

Kā jau katru gadu, arī šogad augusta vidū – 9. un 10. augustā - notiks gadskārtējie Ķemeru svētki. Šogad svētki būs pavisam īpaši – to laikā tiks atklāta gan Latvijas, gan ārvalstu iedzīvotā..

RĪGAS SVĒTKU PROGRAMMA 2013 - plašas koncertprogrammas

tip3

Rīgas svētku rīkotāji ir sarūpējuši daudzveidīgu svētku programmu, lai ikviens justos iepriecināts - gan tie, kuri mīl līksmoties lielā ļaužu pulkā, gan tie, kam tīkama mākslas baudīšana int..

Papīra svētki Līgatnē 2013

10. augustā Līgatnē, pilsētā, kura jau teju 200 gadus lepojas ar papīra ražošanas tradīcijām, notiks otrie Latvijas Papīra svētki, piedāvājot kultūras un atpūtas programmu ģimenēm ar bērniem..

Šogad Rīgas svētki noritēs teatrālā gaisotnē

No 16. līdz 18. augustam Rīga pārtaps vērienīgā skatuvē, jo tradicionālie pilsētas svētki šogad norisināsies teatrālā gaisotnē, atceroties skatuves mākslas pirmsākumus Rīgā – ar vācu komponi..

Papīra svētki Līgatnē

10. augustā Līgatnē, pilsētā, kura jau teju 200 gadus lepojas ar papīra ražošanas tradīcijām, notiks otrie Latvijas Papīra svētki, piedāvājot kultūras un atpūtas programmu ģimenēm ar bērniem..

1. oktobrī Rīgā uzstāsies Editors

Trešdien, 7. augustā sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Birmingemas grupas Editors uzstāšanos, kas 1. oktobrī notiks koncertzālē Palladium. Sava jaunākā albuma The Weight Of Y..

Sekojot jaunā albuma "Delta Machine" panākumiem, "Depeche Mode" izziņo koncertu Rīgā

tip3

Pēc jaunā albuma "Delta Machine" iznākšanas, kā arī veiksmīgās stadionu turnejas "Depeche Mode" ir paziņojuši, ka jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros nākamā gada 2. martā uzstāsies ..

Jūrmalā notiks festivāls "Augstā humora nedēļa"

tip3

Kūrorta sezonas vidū no 31. jūlija līdz 4. augustam Jūrmalā notiks festivāls "Augstā humora nedēļa", kas veltīts "Comedy Club" 10 gadu jubilejai. Pasākuma programmā četri unik..

Novembrī Rīgā uzstāsies Biffy Clyro

tip3

11. novembrī koncertzālē "Palladium" savas Eiropas koncertturnejas ietvaros uzstāsies viena no mūsdienu alternatīvās rokmūzikas sensācijām, Skotijas grupa Biffy Clyro. Deviņd..

1. augustā Daugavas Koncertzālē 15 gadu skatuves jubileju svinēs Jānis Stībelis

tip3

Daugavas Koncertzāle ir koncertzāle, kas gandrīz katru ceturtdienu rīdziniekus un viesus lutina ar labāko latviešu mūziķu koncertiem. 1. augustā koncertzālē uzstāsies Jānis Stībelis, bet šon..

Tautas Dziesmu spēks POKAIŅOS, 27.jūlijā 2013

Pokaiņu Ozolkalnā sestdien, 27.jūlijā, pulksten 13.00 visus tautas dziesmu mīļotājus un mūsu spēka zīmju izzinātājus gaida tikšanās ar kultūrvēsturnieci, dainu krājuma "Dainu dzīvības s..

Latvijas labākie pavārzeļļi spēkiem mērosies Ķīpsalā

5. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē "Riga Food 2013" Ķīpsalā pulcēsies jaunie pavāri no visas Latvijas, lai, liekot lietā savu talantu, zināšanas un prasmes, cīnītos par titulu "La..

27. jūlijā Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā notiks 5. Āraišu svētki

27. jūlijā no plkst. 12.00 Āraišu arheoloģiskajā muzejparkā norisināsies Āraišu svētki "Āraišu ezerpils izrakumu dalībnieku acīm". Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, stiprinot kul..

2013.gada 11.novembrī Rīgā uzstāsies Biffy Clyro

tip3

11.novembrī koncertzālē "Palladium" savas Eiropas koncertturnejas ietvaros uzstāsies viena no mūsdienu alternatīvās rokmūzikas sensācijām, Skotijas grupa Biffy Clyro. Deviņde..

Riga Food 2013 BT1 Ķīpsalā - Pavārzellis

tip3

5. septembrī starptautiskajā pārtikas izstādē "Riga Food 2013" Ķīpsalā pulcēsies jaunie pavāri no visas Latvijas, lai, liekot lietā savu talantu, zināšanas un prasmes, cīnītos par titulu "La..

Vasaras jautrākais piedzīvojums!

Š.g. 27. jūlijā: tūrisma portāla www.atputasbazes.lv kārtējais tūrisma rallijs– brīvdienu izbrauciens "Kurzemes labumu tūre". Vai nu vēl kādā citā vietā atradīsim tik daudz labumu! Ko redzēt..

Līvu svētki Mazirbē 2013

Līvu (lībiešu) savienība (Līvõd Īt) turpina atzīmēt savas darbības 90.gadadienu. 2013.gada 3.augustā Mazirbē notiks gadskārtējie Lībiešu svētki. Tie sāksies ar dievkalpojumu Mazirbes luterāņ..

Intars Busulis - Koncerts 23.-24.07.2013 - Havana Lounge Club

tip3

23. jūlijā pludmales atpūtas kompleksā "Havana Lounge Club" notiks pašmāju dziedātāja un muzikanta Intara Busuļa koncerts. Lielākoties tiks izpildīti maestro Raimonda Paula skaņdar..

Dziesmu un deju svētku atsvēte Siguldas novadā

Lai sveiktu visus Siguldas novada XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku dalībniekus un izteiktu pateicību par izcilo sniegumu svētkos, Siguldas novada pašvaldība sadarbībā ar Tura..

Dziesmu un deju svētku programma 2013

tip3

"Gaisma līgo Latvijā" - ar šādu vēstījumu sevi piesaka XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki, kas šogad ieskandinās un rotās mūsu galvaspilsētu Rīgu un visus Latvijas n..

Pasaku rīts kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

13. jūlijā 11:00 kultūras pils "Ziemeļblāzma" parka Tējas namiņā bērniem tiks piedāvāta Dzidras Rinkules-Zemzares pasaka "Kā Ruksītis ciemos gāja", ko atraktīvi, iejūtoties katrā lomā un izs..

Lauras Bicānes koncerts

Kultūras pils "Ziemeļblāzma" parkā šovasar notiek 3 koncertu cikls "Ziemeļblāzmas dažādās krāsas", iedibinot jaunu, ikgadēju mūzikas ciklu pils parkā tradīciju. 11.jūlijā 19:00 būs jau 2. ci..

Aicinām restorānus un kafejnīcas piedalīties otrajā Gastronomijas festivālā

tip3

Šogad no 31. augusta līdz 8. septembrim notiks otrais Gastronomijas festivāls, kurā ir aicināti piedalīties restorāni, kafejnīcas un bāri no visas Latvijas. Festivāla dalībnieki Latvijas ied..

Jaunlēvenes studentu simfoniskā orķestra koncerts Rīgā, kultūras pilī "Ziemeļblāzma"

Jūlijā ar četriem koncertiem Latvijā viesosies Jaunlēvenes (Beļģija) studentu simfoniskais orķestris (Orchestre des étudiants de Louvain-la-Neuve), viens no šiem koncertiem norisināsies arī ..

26. jūnijā Antra Stafecka prezentēs savas jaunās dziesmas video

tip3

26. jūnijā, plkst. 20:00 Antra Stafecka prezentēs savas jaunās dziesmas "Kļūdu paradīze" video, kas tapa Ķemeru purvā - ekstremālos apstākļos, nakts vidū, mežā! Pirmizrāde no..

6. jūlijā Ventspilī norisināsies Triatel xRace nakts posms
Līgo svētki, Jāņi Cinevillā 2013
Doma laukumā notiks tradicionālais Zāļu tirgus
Rīgā notiks pasākums "Līgosim Krastmalā!" ar Maestro Raimonda Paula koncertu
RICHARD CLAYDERMAN 09.12.2013 - 20:00 - Rīgas Kongresu nams , Latvija
"Origo Summer Stage" Saulgriežos pierībinās Nils Īle un Afroambient
LĪGO KONCERTS UN LUSTĪGA ZAĻUMBALLE LĪGOJAM JĒKABPILĪ! 2013
Jāņu - vasaras saulgriežu svētku ielīgošana Brīvdabas muzejā
Jāņu ielīgošana ar dziesmām, rotaļām, vainagu vīšanu un pirtsslotu siešanu
XII gs. Tērvetes koka pils atklāšana
Līgo vakarā vērienīgi svētki Amatas novadā
"Spēlmaņu Nakts 2012/2013" nominantu paziņošana
Zelta laikmets iestājies
Līgo svētkos iedzīvotājus priecēs Maestro Raimonda Paula koncerts 11. novembra krastmalā
Vasaras saulgriežu svētki Turaidā
Jūlija vidū Igaunijā notiks vērienīgs deju mūzikas festivāls GRIND FEST
Zelta laikmets ir sācies!
No 14. līdz 18. jūnijam Rīgā norisināsies ikgadējais starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls "Laiks dejot"
Daugavas koncertzāle atklāj vasaras sezonu ar grupas Astro`n`out koncertu - "Akvārijs"
Līgatnes kultūrvēsturiskā centra apskatē iekļauts unikāls koncerts
Rīgā tiek atklāta jauna atvērtā tipa koncertzāle
Tuvojas starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2013
Rīgas Cirkā vasaras sezona
Festivāla Zvērā tradīciju aizsācējs un nu arī turpinātājs – DirtFesto
Kandavas Novada pasākumi jūnijā
Visu paaudžu "Līvi" aicina uz atklāšanas koncertu "Nezāles neiznīkst!"
Svētkos "Lielmutis Fricis un Lielmute Marta" sadziedāsies ar Lauri Reiniku
Dzintaru koncertzālē uzstāsies Maksims Vengerovs
Muzeju nakts koncerts "Vītola skanējums"
Muzeju nakts Brīvdabas muzejā – "Dzīvosim zaļi!"
Muzeju naktī Mežaparkā norisināsies atraktīvi pasākumi
Līgatnes novada svētki no 18. līdz 25. maijam
Muzeju nakts programma 2013 Rīga, Latvija, 18.maijs
Tērvetes dabas parka 55 gadu jubilejas pasākums
Cēsu Fonoklubā uzstāsies Somijas "New Deadline"
Blūza Svētki iesaka: Jimmy Z un Slidin "Slim 10. maijā
Liepājas muzeja dārzu piedziedās dziesminieks Haralds Sīmanis
Mākslinieces Zanes Bluķes personālizstāde "Ideju bodē"
LMT Summer Sound programmu papildina Mika un Aloe Blacc
Tallinā uzstāsies deju trupa "Bad Boys Of Dance" ar šovu "Rock The Ballet"
"Laikmetīgās Dejas dienas 2013"
Lietuvā koncertēs amerikāņi "Agalloch"
Starptautiskā dziesmu konkursa "Eirovīzija 2013" otro pusfinālu atklās grupa "PeR"
Trīs Rīgas muzeji aicina pastaigā pa gadskārtējo Muzeju šausmu taku
Rīgas Cirkā atzīmēs Pasaules cirka dienu
Fonoklubā Norvēģijas un Igaunijas smagais vakars
Baltic Stars gatavojas pusfinālam
Ar panākumiem Rīgā noslēgušās Cirque du Soleil šova Alegria viesizrādes
Elektroniskās mūzikas festivālā "Shine Cafe 2013" uzstāsies leģendārā Latvijas grupa "Zodiac"
Andrejsalā uzstāsies DJ Krinjah
Coaching week 2013
Jau sestdien Valmierā notiks festivāla Baltic Stars atlase
Sestdien klubā "Sensation" notiks aprīļa grandiozākā ballīte Tukumā
Rīgas skolēnu dāvana Latvijai, 95. gadadienu gaidot
Spēlmaņu nakts laureāts – "Dzejtaurenis"- lido pretī pavasarim
Sākusies pieteikšanās konkursam "Drosmīgu ideju atbalsta programma"
Bezmaksas online izglītības izstāde
Kultūras katls "Liepā. Jā!"
Ventspilī koncertēs itāļu leģenda Zucchero
Bauskas pilī uzstāsies Liepājas Simfoniskā orķestra ansamblis
Saldus novada un Saldumu svētki
Ar grandiozu kauju par pavasari Rīgā atzīmēs Starptautisko spilvenu kauju dienu
Eiropas Savienības mājā atklās Raivo Freimaņa fotoizstādi "Nekur nav tik labi kā mājās..."
Enhet gatavojas 12 gadu svinībām un albuma prezentācijai
Pirmais starptautiskais jauniešu mūzikas festivāls "Avanti"
Lieldienu ekskursijas Līgatnē
No 30. marta Rīgas Cirkā programmā "Planēta Cirks" - Feijerija ar bīstamiem un plēsīgiem putniem
Spāņu pantomīmas meistars atgriežas Latvijā ar izrādēm un meistarklasi
Lieldienu nedēļā Rīgā gaidāma plaša kultūras pasākumu programma
Noskaidroti konkursa "Par Latvijas Tautas frontes 25 gadu jubilejas pasākumu īstenošanu Latvijas reģionos" rezultāti
Saule kāpa augstu kalnu – Lieldienu svētki Turaidā
Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz Hurts koncertu
Iznāk jauns Ērika Kleptona albums un tas pieejams par īpašu cenu kopā ar koncerta biļeti
Novembra sākumā Rīgā uzstāsies Hurts
Uz Robija Viljamsa koncertu Tallinā pieejams speciāls autobuss no Rīgas
XII Starptautiskā akordeonistu festivāla noslēguma koncerts
‘’Grammy’’ balvas laureāti – Mihails Pļetņovs un kamerorķestris ‘’Kremerata Baltica’’
Izziņota jau otra Cirque du Soleil šova Alegria papildu izrāde
Pavasarī Rīgā notiks vairāki veselības veicināšanas pasākumi
Laima Vaikule koncertēs Arēnā Rīga
Pasniegta Liepājas kultūras balva 2012
Bauskas pilī skanēs sievietēm veltīta agrīnā baroka mūzika
Dalībai Deju kolektīvu konkursa finālā izvirzīti piecpadsmit A grupas kolektīvi
2014. gadā Eiropas Kinoakadēmijas balvas pasniegs Rīgā
"Dziesma 2013" fināls
Megijas Reilijas koncerts Starptautiskajā sieviešu dienā
Izziņota Cirque du Soleil šova Alegr?a papildizrāde
Valsts Akadēmiskais koris "Latvija" aicina uz Mocarta mūzikas koncertu
Planēta "Ledus" aktivizējusies
"Čikāgas piecīši" aicina uz koncertu Palladium
Erots 2013 - uzstāsies izaicinošā un seksīgā Larissa Dee
Ledus skulptūras 2013 - Pabeigti jau pirmie ledus darbi Jelgavā!
Kristīne Šomase piedalās Eirovīzijas 2013. dziesmu konkursa Nacionālas atlases pusfinālā
The Velvet Supernova iesildīs Sleša uzstāšanos Kauņā
Aicinām apmeklēt aktieru Teātra dienas koncertu "Aktiera pirksts NR.2703"!
MĪILESTĪBAS PIESKĀRIENS jauna koncertprogramma
Unikāla kaula figūru izstāde Jelgavā
Tuvojas starptautiskā club dance konkursa atlases kārtas Latvijas reģionos
Februārī Rīgā uzstāsies baltkrievu saldie čipendeili
Pasniegtas Zelta Globusu balvas
Sākusies biļešu tirdzniecība uz Liepājas Džeza dienu koncertiem
Ledus skulptūru festivāls 2013 Jelgavā no 8-10.februārim, Planēta LEDUS
"Party Service On Tour" piestās Vecrīgas sirdī
"Erots 2013" uzstāsies ungāru blondā skaistule Yasmine Gold
Emma Stouna paziņos "Oscar" balvu nominācijas
"Laime Pilnīga" gadu sāk ar koncertu un pirmatskaņojumu
"Go Blonde" festivāls nākamgad notiks Jūrmalā
Zvaigznes diena mūzikā
Zemfira atgriežas Rīgā 1.martā 2013
Laimīgu Jaunā gada sagaidīšanu un Jauno 2013.gadu!
Aicina Jauno gadu sagaidīt 11. novembra krastmalā
Sakarā ar Jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem slēgs satiksmi 11. novembra krastmalā
‘’King Charles’’ vecgada koncertu iesildīs enerģiskie ‘’KuchenBeat’’
Festivāls ‘’Pestivals’’ 2013. gadā paliks Mežaparkā
30. decembrī ‘’The Music of ABBA’’ Rīgā
Ziemassvētku pasākumi Rīgā 2012.gada nogalē
Ceturtās adventes koncerti un svētku pasākumi Rīgā 2012, pasākumu programma
Sagaidi 2013. gadu Liepājā!
Muse grandiozais šovs jau šovakar Rīgā 13.12.2012
Trešās Adventes nedēļā Rīgā turpinās Ziemassvētku ieskaņas pasākumi
"Muse" atsāk koncertturneju un jau 13. decembrī uzstāsies Rīgā
Atklātas Eirovīzijas Nacionālās atlases pusfinālā iekļuvušās dziesmas
Adventa, Ziemassvētku koncerti un Ziemassvētku pasākumi Rīgā 2012/2013
15. decembrī Rīgā uzstāsies dziedātāja Selah Sue
Elizabete Zagorska un Niks Matvejevs klausītājiem jaunā skanējumā dāvā "Marijas dziesmu"
Rīgas Latviešu biedrībā skanēs koncerts "Lai Priecīgi Ziemassvētki"
"Muse" koncerts Rīgā jau nākamo ceturtdien(13.12.2012.)
Sākusies biļešu tirdzniecība uz festivālu EROTS 2013
Otrās adventes pasākumi Rīgā 2012, sāksies Ziemassvētku egļu ceļš festivāls
Ziemassvētku pasākumi Jūrmalā 2012
Tuvojas festivāls "Eiropas Ziemassvētki"
Ziemassvētku koncerti Ķīpsalā 2012
JAUNS MĒNESS izziņo papildkoncertu 01.02.2013
Sporta deju festivāls "Baltic Grand Prix 2012"
Adventa un Ziemassvētku koncertu virkne pētēju orķestrim RĪGA
Valentīndienā Kauņā uzstāsies Slešs
Kurzemes Tūrisma asociācija labākajiem Kurzemes tūrisma uzņēmējiem pasniedz balvas "Lielais Jēkabs"
Noslēgusies dziesmu iesniegšana 2013. gada Eirovīzijas Nacionālajai atlasei
Latvijas dievnamos notiks Ziemassvētku koncerti "Es skaistu vietu zinu"
Eiropā milzīgs pieprasījums pēc Robija Viljamsa koncertu biļetēm
Pirmoreiz erotikas festivālā "Erots 2013" notiks starptautisks club dance konkurss
Doma laukumā iedegs egli un atklās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņu 2012
Pirmās Adventes pasākumi Rīgā 2012
2. decembrī visi aicināti iedegt rotājumus Liepājas Ziemassvētku eglē un piedalīties dažādos pasākumos
Dziedošā Vītolu ģimene un "Opā, opā" aizkustinošā izrādē "Kaķīša dzirnaviņas"
LMFAO šo svētdien (02.12.2012) Arēnā Rīga sola šampanieša dušu
Ārvalstu vēstniecību Ziemassvētku labdarības tirdziņa izsolēs būs pieejami vairāk nekā 100 unikālu piedāvājumu
Kurzemes gada tūrisma balva "Lielais Jēkabs 2012"
Noslēdzies "Spēlmaņu nakts" skatītāju balsojums
Staro Rīga 2012 apmeklētāju skaits un statistika
Itāļu maestro AL BANO uzstāsies arēnā Rīga
"Brīvās Latvijas Dziesmas" organizatori izsludina papildkoncertu
Rīgā uzstāsies pasaulē populārākais ABBA šovs
Ar Maestro Raimonda Paula koncertu Maskavā atklās Rīgas dienas
PATRICK WOLF akustiskais koncerts Palladium koncertzālē
Latīņamerikas deju zvaigznes 23.02.2013, 19:00 - Daugavas sporta namā
"Sibyl Vane" sniegs vairākus koncertus Rīgā
RTU studenti 20. novembrī rīkos lielākās telpu orientēšanās sacensības Baltijas valstīs
18.novembris - svētku un pasākumu programma 2012
Zināmi visi Staro Rīga 2012 jauniešu programmas objekti
18. novembrī Gaismas ceļš Jūrmalā
Nedēļas nogalē skatāmas pēdējās Rīgas Cirka programmas "Zvaigžņu salūts" izrādes
Spāņu flamenko ģitārista Vicente Amigo koncerts LNO 26.novembrī
AL BANO Jaungada koncerts Arēnā Rīga 5.janvārī
Lāčplēša dienā Jūrmalā būs tradicionālais lāpu gājiens
Piedalies un kļūsti par gaismas meklētāju STARO RĪGA 2012 gaismas festivāla programmā
Mārtiņdienas svinības Brīvdabas muzejā
Turaidas muzejrezervāts aicina svinēt Mārtiņdienu
Jaunās Pasaules dārgumi Eiropā
"Muse" uzsāk Eiropas tūri ar grandiozu skatuves dizainu
Starptautiskais friziermākslas festivāls Ķīpsalā
Lāčplēša dienas pasākumi Rīgā 2012, 18.novembrī uguņošana plkst.21:00
Rīgā koncertēs Valērijs Meladze - 25.novembris 2012, Arēna Rīga
BI 2 Spirit tour - 18.novembrī pirms salūta
Tango Pasion 11.novembrī Kongresu namā
Maskavas Ņikuļina cirks uz ledus 2012
6. februārī Palladium Rīga uzstāsies Marina And The Diamonds
Vasaras sezonu Turaidā noslēdzot – izšuj kopā ar muižas pārvaldnieci!
Nākamvasar Viļņā uzstāsies "Depeche Mode" ar vienīgo brīvdabas koncertu Baltijā
"Baltic Beauty 2012" norisināsies Ķīpsalā no 2. līdz 4. novembrim
Ventspilī notiks Anmary ziemas noskaņas koncerts "Naktī, kad zvaigznes nolaižas pie mums"
Ziemassvētku koncerti Dailes teātrī 2012
LMFAO šovu Arēnā Rīga iesildīs Bermudu Divstūris
Chrysta Bell LIVE! 21.oktobrī, Palladium
El Mars iesildīs publiku pirms Kristas Bellas iznāciena
POSITIVUS FESTIVĀLS 2013 programma no 19-22.07.2013, Salacgrīva, Zvejnieku parks
Kimmo Pohjonen 13.novembrī uzstāsies Palladium
Sunny restorāni svin 6 gadu jubileju.
LMFAO Redfoo un Party Rock Crew 2.decembrī Arēnā Rīga
Šo piektdien Labvēlīgais Tips spridzinās Arēnā Rīga
"Party Service" klubu tūre pirmo reizi viesosies Jēkabpilī
Eric Clapton Arēnā Rīga - 5.jūnijā
Spāņu flamenko ģitārists Vicente Amigo 26.novembrī Rīgā
Ērika Kleptona koncerta biļetes tagad atklātā pārdošanā
Rīgā viesosies džeza fenomens – KURTS ELINGS
Miķeļdienas gadatirgus Doma laukumā
Lauris Reiniks Ziemassvēktu koncertā Arēnā Rīga, 20.decembrī
Brīvās Latvijas dziesmas koncertprogramma
Cirque du Soleil šovs Rīgā 11.-13.aprīlī
BILDES 2012 pasākumu programma, izskanēs astoņi koncerti
Scissor Sisters koncerts Palladium 16.septembrī
15.septembrī Zigfrīds Muktupāvels un Jānis Lūsēns koncertā "Ar zvaigžņu kluso gaismu"
Play Granade Fest 1" mūzikas klubā "Melnā Piektdiena"
Rīgas Cirka mākslinieki ir devušies uz starptautisku cirka festivālu Kazahstānā
"Baltā nakts" 2012 programma
Līvu diena Turaidā 8.septembrī
Latvijas Nacionālajā operā orķestra "Rīga" jubilejas Galā koncerts
IL DIVO un orķestris 3.oktobrī
"Origo Summer Stage" atvadās no vasaras
"Ielec šokolādē" 31. augustā "Bermuda Divstūris" koncerts klubā "Šokolādē"!
Jelgava aicina uz gada gardākajiem svētkiem
Raimonda Paula un LSO "Dziesmas bez vārdiem" jau nākamajā sestdienā
Lady Gaga Rīgā sniedza satriecošu šovu
Raimonda Paula koncerts "Dziesmas bez vārdiem" Dzintaru koncertzālē
Jau parīt Rīgā būs skatāms Lady Gaga šovs
Spilvē un virs Daugavas - vēl nebijis aviošovs
Salsas un Mambo deju vakars ar Bačata Tango meistarklasēm
Rīgas svētkos aicina Vecrīgas Hanzas tirgus
Rīgas svētkos Vērmanes dārzā RTU sagādājusi izklaides visai ģimenei
Rīgas svētku noslēgumā - grandiozs koncertuzvedums
Grupas "Mumiy Troll", "Run Run Run" un "Losers" uzstāsies "Arēnā Rīga"
Šonedēļ sāksies Zigmara Liepiņa "Atgriešanās", izsludināti papildkoncerti
"Rīgas svētki 2012" – ap 60 pasākumu dažādās pilsētas vietās
Rīgas svētkos Vērmanes dārzā uzstāsies ungāru cirks
Rīgas svētkos Centrāltirgū Kiviča un Gain Fast koncerts
Pirmo reizi Latvijā atraktīvais duets SPARKS
WE DON’T STOP SHINE CAFE 2012 // PŪT, VĒJIŅI // 18.08.2012 LIEPĀJA
Nedēļas nogalē uz Tukumu pēc smukuma
Mērsragā norisināsies tradicionālālais Koka kuģu festivāls
Rīgas svētkos tiks noskaidroti Latvijas piedzīvojumu sacensību čempioni
Nedēļas nogalē Ķemeru svētki
Pildyk draugu festivālā Palangā uzstāsies Hurts, GusGus un labākās lietuviešu grupas
MUMIY TROLL un RUN RUN RUN koncerts Arēnā Rīga
Jūrmalā uzstāsies Valērijs Ļeontjevs
Starptautiskais mūzikas festivāls LABA DABA
Rīgas svētkos Kalnciema kvartālā – Kurzemes diena!
Labvēlīgais Tips piedāvā jaunu singlu un izziņo jubilejas koncertsēriju TIKAI 20
Stinga koncertu apmeklē 12000 skatītāji
Jau 29.jūlijā Arēna Rīga uzstāsies Stings
Trio Art-i-Shock Mazajā Mežotnes pilī
"Shine Cafe" piedāvās 34 stundu atpūtu bez pārtraukuma
BALTCOM CARTOON RALLIJS 2012 Rīgas pilsētas svētkos
Ventspils pilsētas svētki 2012
Ķemeru svētki 2012, 10.-12. augustā
Tuvojas Sabiles Vīna svētki – odziņa Kurzemē!
Līvõd pivād 2012 Līvu svētki Mazirbē 28.jūlijs
"Red Hot Chili Peppers" Tallinā jau 30.jūlijā
Ektroniskās mūzikas festivāls Shine Cafe 2012 Liepājā
Izskanējis Positivus festivāls - uz tikšanos 2013 gadā!
Festivāla "Pestivals" mākslinieku saraksts papildināts
Rīgas svētku programma 2012 noslēgsies ar uguņošanu krastmalā plkst.22:45
Festivāls SUMMERTIME Jūrmalā 17.augustā kopā ar Inesi Galanti
Fonofest uzstāda jaunu rekordu
Jaunpiebalgā aizvadīti līdz šim vērienīgākie puķu svētki
Viduslaiku svētki Jaunpils pilī - 11.augustā
No ceturtdienas POSITIVUS festivāla biļešu cena tiks paaugstināta
Positivus festivāla Dabas skatuves un Nokia Kino telts programma
Devilstone – augstākās kvalitātes mūzika uz divām skatuvēm
Zināmi visi Positivus 2012 festivāla mākslinieki un programma
Vācijas smagā metāla grupa Accept 11.novembrī uzstāsies koncertzālē Palladium
Festivālā "Shine Cafe 2012" uzstāsies "Oriola 701" un "Riga Metro"
Liepājā norisināsies 6. Starptautiskais ielu teātru festivāls "Zeme.Debess.Jūra."
Blūza svētki Siguldā 27-28.jūlijā
13. jūlijā Fonofest - Uplandos pie Cēsīm
Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe 2012" nosauc pirmos māksliniekus
6. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls Jelgavā 2012
Summer Sound Liepāja 2012 - Tavs Vasaras Piedzīvojums!
Lustīgākie Jāņu un Līgo pasākumi Latvijā 2012
Elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe 2012" nosauc pirmos māksliniekus
New York Jazz - 13. jūnijā Kongresu Namā
Emīla tirgus ar 17 sieriem un vēžiem Ēdoles pilī
ELIZABETEI ZAGORSKAI jauna koncertprogramma "MĒNESS PAVADĀ"
Reklāmas rīmu nakts 2012
Latvija LĪGO Bauskā 2012 - svini arī tu!
STOP: "Muse" atkal Rīgā 13.decembrī
Latviešu mūzikas vasaras festivāls 2012
Festivāls PĪLĀDZIS 2012 (29.,30.jūnijs)
Līgo ieskaņas 2012 Porcelāna muzeja darbnīcā
Starptautiskais Iluzionistu festivāls 2012
Svētki "Atputnieki zaļumos" Turaidā
Fonofest 2012 uz rock skatuves grupas no 7 valstīm
Festivālā SUMMER SOUND LIEPĀJA tiks uzņemti kadri topošajai filmai "Izlaiduma gads"
Rīgas salsas festivāls 2012
Cēsu pilsētas svētkos piedalīsies tradicionālo amatu meistari no Tartu
Rīgā no 15. – 18. jūnijam - laikmetīgās dejas festivāls LAIKS DEJOT 2012.
Starptautiskais elektroniskās mūzikas festivāls "Shine Cafe" Liepājā
1. jūnijā Rīgā viesojas Ceļojošais muzejs AMATNIEKI IELĀS
Daugavpilī Pilsētas svētki
Cēsīs notiks Vidzemes Dziesmu svētki
Vienīgais Vijas Vētras koncerts Latvijā «Dejas sirdspuksti»
1.jūnijā Liepājā, Rožu laukumā notiks bērnu vokālo ansambļu bezmaksas koncerts
Rododendru ziedēšanas laikā aicina uz Zemessardzes orķestra koncertu
"The Straits" koncertēs Ventspilī
Zviedrija uzvar Eirovīzijas (Eurovision) 2012 konkursā (visi finālisti)
Rīgas pilsētas svētkos "Arēna Rīga" uzstāsies "Mumiy Troll"
ZILAIS MŪ... ZEJS Muzeju naktī Rakstniecības un mūzikas muzejā
Dailes teātris piedalīsies MUZEJU naktī
Muzeju nakts Bauskas pilī
Kandavas novada svētki "Lustīga dzīvošana" 2012. gada tēma: "Tā nav dzīve, tas ir kino"
Šovasar visā Latvijā ieskandinās nākamos Dziesmu un deju svētkus
Biļešu iepriekšpārdošana uz Dailes teātra dienu Siguldā 18.augustā
Muzeju nakts 2012 Jūrmalā
Izstādē "Medbaltica 2012" no 17-19.maijam
IGO pirmais jubilejas koncerts Cēsīs 9.jūnijā
Muzeju nakts 2012 devīze šogad: Zilā krāsa – jūra
Kandavas novada svētki 2012 no 25. - 27. maijam
Izstāde Ķīpsalā "Bērnu pasaule" (25-27.maijs)
Labdarības projekts LabieDarbi.lv sadala "Gada Balvas" un atzīmē 2.gadu dzimšanas dienu
"Muzeju nakts 2012" šogad 19.maijā - Piedalies (pasākuma programma)!
Saldus novada un Saldumu svētki Saldū 12.maijā
No šodienas līdz 29.aprīlim izstādes durvis ver "AUTO 2012" Ķīpsalā
Pirmoreiz Rīgā uzstāsies pasaulslavenā deju grupa "Legion X"
Turaidā viss sākas - pasākums ģimenēm 1.maijā!
Siguldā viesosies Latvijas Leļļu teātris ar izrādi "Rumpel...Rūķis"
Biļetes uz Lady Gaga koncertu sāks pārdot 30. aprīlī
Tomijs Emanuels šodien 24.aprīlī Kongresu namā
Kora "Latvija" jubilejā – "Carmina Burana"
Amatiermakslas kolektivu koncerts un Pavasara balle Siguldā
Izveido savu stabuli 22.aprīli (stabuļu meistardarbnīcā)
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 9. līdz 22. aprīlim
Popmūzikas superzvaigzne Lady Gaga uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē 27.04.2012
"Muzeju nakts - 2012" Turaidā
Sigulda Jazz festivāls 02.06.2012
Muzikālās brokastis Siguldas pils dārzā
Latvijas Stādu parāde
Siguldas novada svētki 25.-27. maijs
IX KREMERATA BALTICA festivāls
III Blūza Svētki un nacionālais blūza konkurss
The Prodigy - 25.maijā sniegs vienīgo koncertu Baltijā – Žalgira arēnā, Kauņā.
Turaidas muzejrezervātā pirmdien, 9. aprīlī Lieldienu svētki "Kas to Lieldienu iešūpināja?"
3.aprīlī notiks "Joseph Willow’s Jazz Club" džeza vakars
Izstādē "Motocikls 2012" eksprezidentes vārdā nosaukts motocikls "Vaira"
Pūkainās dienas Ķīpsalā 2012" – pasākums visai ģimenei Lieldienu noskaņās
Satiec savu meistaru Siguldā "Eiropas amatu prasmju dienas 2012" ietvaros, pasākuma programma
Satiec savu meistaru amatnieku dienās no 30.03-01.04 visā Latvijā
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 26. marta līdz 8. aprīlim
Elīna Bukša (vijole) un Dana Protopopesku (klavieres) 30.martā Melngalvju namā
Motormuzejā – pirmo reizi Latvijā izstāde "Amerikāņu muskuļauto skaistums"
Mastodon uzstāsies Palladium Rīga 20.06.2012
20. Opermūzikas svētki Siguldā no 03.08-05.08.2012
Braiens Adamss koncerts Arēnā Rīga 02.07.2012
Čīčas koncertu Siguldā filmēs Šlāgeraptauja
Mocīši, laivas un viss atpūtai izstādē Ķīpsalā 2012
Valsts Akadēmiskajam korim ‘Latvija’ – 70, koncertu programma 2012.gadam
[Ex] da Bass radio šova "Party Service" Latvijas klubu tūre noslēgsies Valmierā
Neparastākie deju priekšnesumi un sabiedrībā pazīstami mākslinieki uz vienas skatuves – "Magic Dance Expo 2012" galā koncertā
Olga Rajecka izziņo jubilejas viesus
LMA Studentu kluba 23. dzimšanas dienā uzstāsies grupa "Pienvedēja Piedzīvojumi"
Divās skanīgās dienās Valmierā tiksies pūtēju orķestri no visas Baltijas
LMA Studentu klubā notiks "Joseph Willow's Jazz Club" džeza vakars
Bauskas pils muzejā uzstāsies burvju mākslinieki Pecolli (Pezzoli)
"Zebra Island" debitēs bārā "I Love You"
Sākusies biļešu pārdošana uz Stinga koncertu Latvijā
LMA Studentu klubā akustisko koncertu sniegs grupa "Gaujarts"
Grupa "Mona De Bo" uzaicināta piedalīties konferencē "Tallinn Music Week"
3.maijā Arēnā Rīga uzstāsies dziedātāja Irina Alegrova
GOROD 312 koncerts 10. martā Rīgā
Arēnā Rīgā 29.jūlijā uzstāsies Stings
Meteņi Turaidā – atvadas no ziemas
Ziemas festivāls Siguldā
LMA Studentu klubā uzstāsies grupa "Astro’n’out
LMA Studentu klubā uzstāsies grupas "IndyGo", "Marmori" un DJ meitenes Dubsisters
Zucchero - 12. aprīlis Arēna Rīga!
"Rammstein" koncertu Rīgā izpārdotā arēnā noskatās 12 000 skatītāju
Piektdien Ogrē viesosies dīdžejs [Ex] da Bass un viņa "PARTY SERVICE TOUR"!
"Rammstein" koncerts ir izpārdots!
Atis un Jānis Auzāni koncertprogrammā "Rokasspiediena attālumā..."
Mazais orķestris PINK MARTINI pirmo reizi Baltijā 17.maijā Rīgas Kongresu namā
14. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls 2012, Jelgava, 10-12.februāris
RAMMSTEIN. Made In Germany 1995 – 2011 Greatest Hits Tour
Erots 2012 pasākuma ietvaros Samanta Tīna Ķīpsalā dejos striptīzu
CHAI VDVOEM, 17.02.2012, 22:00, Concert Hall «Studio69»
Eirovīzijas Nacionālā atlase Eirodziesma 2012 (Latvija)
Notikušajā koncertuzvedumā "Mans draugs Mārtiņš Freimanis" fonda turpmākajai darbībai iegūti 22 774,66 Ls
Rīgas Kongresu namā Pasaulslavenais Glena Millera orķestris 24.februārī!
Rakstniecības un mūzikas muzejā notiks sarīkojums Viņa – Velta Toma!
"Rammstein" koncertu "Arēnā Rīga" 7. februārī iesildīs grupa "Deathstars" no Zviedrijas
RĪGAS RITMI 2012 pavasara sērija
27. janvārī plkst. 19.00 Lielajā Ģildē "Krievu mūzikas pērles" koncerts
Madonā notiks kluba "PANDAS" svinīgā atklāšana!
14.februārī Arēnā Rīga, Sanktpēterburgas Valsts ledus balets Gulbju ezers
Tautas deju horeogrāfi sacentīsies par labāko deju
Sestdien, 2012. gada 4. februārī pl. 19.00, Lielajā Ģildē uzstājas Aleksandrs Meļņikovs (klavieres, Krievija)
Dzejtaurenis mostas februārī!
NORVĒĢIJAS KARALISTES VĒSTNIECĪBA AICINA UZ EDVARDA GRĪGA MŪZIKAS VAKARU LATVIJAS NACIONĀLAJĀ OPERĀ
Ginesa rekorda uzstādīšanā Ventspilī piedalījušies turpat 6000 cilvēki
Vasaras saulgriežu laiks Turaidas muzejrezervātā
Pasākumi Siguldā no 14.-20.jūnijam
Jāņu ielīgošanas koncerts, Ugunis kalnos, Dobelē
12.jūlijā Dzintaru koncertzālē koncertēs grupa A Studio
Rīgas Cirka mākslinieki
Erots 2010 - Ungāru asais pipariņš Adriana Russo
Pirmajā Adventē Rīgā paredzētie pasākumi
"Erots 2010" piedalīsies šokolādes krāsas Bārbija
Jaunā 2010.gada sagaidīšana kokteiļbārā "Star Lounge"
AR DIVIEM KONCERTIEM UZ 360 GRĀDU SKATUVES RĪGĀ UZSTĀSIES "METALLICA"
Festivālā "Staro Rīga" 2009 būs aptuveni 50 gaismas objektu
23. oktobrī "www.ticketpro.lv" sāks pārdot biļetes uz "U2" papildkoncertu Helsinkos
Gulbenes – Alūksnes bānītis vizinās Mārtiņus par brīvu
DJ ZINT!S B-DAY BASH 24.oktobrī Lizumos
RAMMSTEIN koncertēs Rīgā
Rīgā notiks putu ballīte ar īpašām muzikālām performancēm
"D-Night" Club Tour 2009 Daugavpilī kopā ar [Ex] da Bass un DJ Saint!
ROBIJS VILJAMSS ELEKTRIZĒS LATVIJAS PUBLIKU JAU 20.OKTOBRĪ
BILETES UZ ALEKSANDRA RIBAKA KONCERTU TIKAI PAR 5 LVL
Baltijas valstu pūtēju orķestru diriģentu un ansambļu vadītāju forums
The songs of Christmas – ielūdz Ivars Pētersons
The Prodigy. Laika atskaite sākusies.
Maiklam Džeksonam veltītais mūzikls "Thriller Live" Rīgā
Tango Pasion dejas izrāde Rīgā
D-Night Club Tour 2009 Daugavpilī kopā ar [Ex] da Bass un DJ Saint!
Sāk pārdot biļetes uz Merilina Mensona šovu
BIĻETES UZ MERILINA MENSONA KONCERTU SĀKS TIRGOT 21. SEPTEMBRĪ
FOAM KINGDOM / Aizkraukles stadions / Aizkraukle / 22.augusts / 21.00
OKartes Nakts skrējienam reģistrējušies jau vairāk kā 1 500 dalībnieku
Svētdien Rātslaukumā muzicēs apvienotais Rīgas un Rostokas jauniešu pūtēju orķestris
Augusta vakars ir kā radīts prieka pilnai teātra izrādei brīvā dabā skaistā vidē!
Atvērto durvju diena PIEDZĪVOJUMI RĪGAS CIRKĀ 22.augustā no plkst.12:00 līdz 18:00!
EROSS RAMAZOTI KONCERTU RĪGĀ PĀRCEĻ UZ APRĪLI
Viktors Lapčenoks uzstāsies Riga Wakeboard Cup’09 afterparty 15.augustā
IX Vispārējie Latviešu Piena, Maizes un Medus svētki 2009
PIRMO REIZI RĪGAS SVĒTKOS DAUGAVAS AKVATORIJĀ NOTIKS RĪGAS ŪDENS SVĒTKI.
Sākas biļešu iepriekšpārdošana uz grandiozākajiem mācību gada atklāšanas svētkiem – "Studentu Paradīze 2009"
FOAM KINGDOM meets WARMDUSCHER / Sauleskalna estraade / Talsi / 15.augusts / 21.00
Placebo kocerts Latvijā, Arēnā Rīga, 2009! Kauja par Sauli.
"Zaļā 4diena" aicina visus uz ballīti kopā ar MOFO un DUN DUN
Madonnas šovs Tallinā pulcē 73 000 apmeklētāju
PAZIŅOJUMS MADONNAS TALLINAS KONCERTA APMEKLĒTĀJIEM
Svētki Turaidas pilī 8.augustā
Marijas Naumovas solokoncerts Cēsīs, 14.augustā
"The Prodigy" koncerts Rīgā, 3.oktobrī, Skonto hallē
"Chippendales" 29.septembrī dejos Rīgā, Sapņu Fabrikā
7. un 8. augustā Rīgā notiks starptautiskais mākslinieciskās pašdarbības festivāls "Solis"
VII Starptautiskais tautas deju festivāls "SUDMALIŅAS", 2009. gada 5. – 9. augusts
Vecpiebalgā šogad atkal notiks Mazās Kalniņa dienas
FOAM KINGDOM SPECIAL, 1.augustā
"Vīru dienas" 22.augustā Dobelē
Andrea Bočelli saņems Faraljoni balvu
Andrejsalā notiks festivāls "Baltic Breeze 2009"
Liene Sējāne un Kristaps Grasis Jūrmalas teātrī filmēs jaunā albūma "Modern Chamber Music" DVD.
Cēsu Pilsētas svētki 2009, 25. jūlijā
"X-Treme" Pro Nordic Drift Series šovs Rīgā, 8. augustā Biķerniekos
Gulbenes pilsētas svētki 2009, no 24.-26.jūlijam
FOAM KINGDOM / Kalnseetas parks / Saldus / 18.juulijs / 21.0
Opermūzikas svētki Siguldā 2009
Jānis Stībelis koncertēs Cēsīs un Talsos
Cēsu pilsētas svētku ietvaros notiks pirmie Ritma svētki Latvijā
Alūksnes pilsētas svētki "Uzvelc buru, Alūksne",, no 31. jūlija līdz 2. augustam
Jomas ielas svētkiem plaša atsaucība Smilšu skulptūru festivālā "Magic Sand" uzvar Nīderlandes tēlnieka darbs
Vecpiebalgas pagasta svētki, 25.,26.jūlijā
Rīga sveicina festivāla Baltica dalībniekus
FOAM HEAVEN, 10.jūlijā, klubā "YES", Valga.
Starptautiskais folkloras festivāls "Baltica - 2009" Zemgalē
Jāņa Stībeļa koncerts "Es tikai smejos" Cēsīs, 8.augustā plkst.21.00 Cēsu Pils parka estrādē
Sestdien Saulkrastos notiks festivāls "Moonlight Party"
Jānis Stībelis koncertēs Cēsīs un Talsos
RĪGU SATRICINĀS TRASH-METĀLA SUPERGRUPA "ANTHRAX"
Brīnumi sākas Jelgavā - Summer signs
Smilšu skulptūru festivālā "Magic Sand" uzvar Nīderlandes tēlnieka darbs - Jomas ielas svētkiem plaša atsaucība
JAU ŠO SVĒTDIEN RĪGĀ BRITU MŪZIKAS IKONAS MORISEJA KONCERTS
Jomas ielas svētki 2009, Baltijas smilšu tēlniecības festivāls "Magic Sand 2009"
Festivāla Moonlight Party programma kļūst vēl iespaidīgāka
Valmiera svin savu 726. gada dienu!
Jūras svētki 2009, 11.jūnijā
MAIKS PATONS UN "FAITH NO MORE" UZKARSĒ SAPŅU FABRIKU
Cirka festivāls "Allē-Jūrmalā!"
FOAM KINGDOM / Lejasciema estraade / Gulbenes novads / 10.juulijs / 21.00
MORISEJU (Morrissey) LATVIJĀ IESILDĪS BRITU GRUPA "DOLL & THE KICKS"
Jūrmalā smilšu skulptūrās atdzīvosies vasaras sapņi
3.Baltijas smilšu skulptūru festivāla «Magic Sand» dalībnieki
Starptautiskais folkloras festivāls "Baltica 2009" (programma)
POSITIVUS FESTIVĀLS 2009 (Kopā ar Moby, Prāta Vētra ...)
Madonnas koncerts Tallinā, 2009
DJ Tiesto 2009 Latvija, Ogres estrādē, 15.jūlijā
MOONLIGHT PARTY 2009, 11.jūlijā plkst.22:00 Saulkrastos
Cēsu Pilsētas svētki - 25. jūlijā
VENTSPILS KULTŪRAS, SPORTA UN IZKLAIŽU PASĀKUMU KALENDĀRS no 29. jūnija līdz 5.jūlijam
Kultūras norises Cēsu pilsētā 2009. gada vasarā
Valmiera - Tava brīvdienu pilsēta! LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE 2009
29. jūnijā Pētera baznīcā kamerkoris "Ave Sol" atskaņos 1973. gadā aizliegto koncertprogrammu
Pasaules leģendas tiksies Jelgavā - Summer Signs 2009
Festivāls "BALTICA-2009" skanēs arī Siguldā un Turaidā
Līgo svētki un Jāņi 2009, pasākumi Latvijā
Jomas ielas svētki 2009 aicina svinēt Jūrmalas piecdesmit gadu!
Gulbenes pilsētas svētki 2009
Andrejs Hermlins un viņa SWING DANCE ORCHESTRA (Vācija)
Ielīgos Jāņus ar „Skroderdienām Saulkrastos”
LĪGO NAKTS KRĀŠŅĀKIE SVĒTKI ŠOGAD NOTIKS SIGULDĀ
Ventspilī svinēs vasaras saulgriežus
12. Starptautiskais garīgās mūzikas festivāls, programma
Fonofest 2009 publicē grupu sarakstu
Moonlight Party 2009 festivāls šogad būs vēl vērienīgāks
The Sisters Of Mercy: mūsdienu rokmūzika lielākoties ir sēnalas
GERMAN’S MAYDAY FIRST TIME IN BALTICS!
REKLĀMAS RĪMU NAKTĪ MŪZIKU SPĒLĒS JAFFA RĪGA UN DJ FOSTERS KEINS (Francija)
Zvaigznes uz ledus cirkā (Rīgas Cirks)
DIENAS LAIKĀ PĀRDOD VAIRĀK NEKĀ PUSI ENRIKES IGLESIASA KONCERTA BIĻEŠU
Elektroniskās deju mūzikas pasākums – SOUND MARATHON
Pavasarīga noskaņa Cirka princesē!
GRUPAS "SOULFLY" KONCERTS RĪGĀ
Olga Rajecka un Lielvārdes koris koncertēs Rīgā un izdos CD
Grupa "Labvēlīgais tips" pavasarī plāno koncertsēriju pa Latviju
ENRIKE IGLESIASS (Enrique Iglesias) UZSTĀSIES RĪGĀ AR LIELĀKO HITU KONCERTU
Slavenā flamenko ģitārista Andra Kārkliņa solokoncerts Mākslas darbinieku namā 21. martā
"DEPECHE MODE" PABEIDZ JAUNĀ ALBUMA IERAKSTU
Ziemassvētku dievkalpojumi 24., 25. un 26.decembrī
Lielākajam un populārākajam Baltijas deju klubam Essential 5 gadi!
Ziemassvētku koncerti un balle Dailes teātrī
2008. gada Adventes, Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi Rīgā (kalendārs)
30.decembrī Rīgā koncertēs Hārlemas Gospeļu koris
Maskavas baleta zvaigžņu dāvana Ziemassvētkos – izrāde "Gulbju ezers"
Radio "96,2 Krievijas Hiti" lielais Ziemassvētku koncerts!
Ziemassvētku piedāvājums "Lācītēs"
KWADRAT CONCEPT – ļoti īpaša ballīte, ļoti īpašiem cilvēkiem!
New Year’s Dance Summit 31. decembrī Arēnā Rīga
Koncerts "Uzdāvini man šo pasauli čukstus" trešajā Adventē Mākslas darbinieku namā
Zaķēna Fēliksa Ziemassvētku ceļojums apkārt pasaulei – īsti svētki bērniem uz ledus
Sestdien, 15.novembrī MN2S @ Essential
Saturday 15th November: MN2S @ Essential, Riga, Latvia
Ansis Klintsons festivālā "Bildes" pirmo reizi uzstāsies bez pavadošā sastāva
"Back 2 the 90’s" koncerts pārcelts uz 2009.gada 20.martu
Kamerkoris Ave Sol un grupa Iļģi gatavo veltījuma koncertu Lāčplēša dienā
Grupa "Iva" festivālā "Bildes"
"Gaelforce Dance" - īru dejas burvība
Mūzikas un mākslas festivāls "BILDES 2008"
Ērģeļmūzikas festivāls "Vox angelica"
Disko nakts Nr. 7 - pirmo reizi divās hallēs 5.decembrī plkst 20:00
"A cappella" kvartets "Harmony 4 Riga" festivālam "Bildes" gatavo īpašu pārsteigumu
19.novembrī The Orchestra (ELO) koncertēs Rīgā
James Blunt koncerts Arēnā Rīga notiks 2009.gada 16.februārī
INDEPENDENT NIGHT
PARTYPLANET 5
DRUMCODE Talsu Sporta namā, 10.oktobrī plkst. 21:00
Pasaules dzīvnieku diena 4.oktobrī
Prezentēs Itālijas vīnus un delikateses
Izstādē "Riga Food 2008" notiks galda klāšanas sacensības
Ieskandini jauno mācību gadu pasākumā Atsperies jaunai sezonai"!
"Zelta Zivtiņas" seriāla jaunieši - bērnu modes skates īpašie stilisti
8. festivāla "Saulkrastu ērģeļmūzikas dienas"
Rīgā koncertēs Žans Mišels Žārs
RĪGA 2008 - VAIRĀKUMA DIKTATŪRA tēlniecības kvadriennāle
Basģitāras leģendas Billija Šīhena meistarklase Rīgā
AIR. Amour, Imagination, Rêve. - 5.oktobrī, Sapņu fabrikā
Kultūras forums Baltā nakts - Ir naktis, kad labāk palikt nomodā
27. septembrī pirmo reizi Lietuvā "SENSATION WHITE"!
7.septembrī Dzintaru koncertzālē uzstāsies Jānis Stībelis
28.augustā Dzintaru koncertzālē uzstāsies Boriss Moisejevs
DISKO NAKTS NR.7 notiks 5. decembrī
ČIKĀGAS PIECĪŠU ATGRIEŠANĀS
Sergejs Jēgers un Iveta Apkalna muzicēs koncertā ABPUS ŠIM BRĪDIM
Alūksnes pilsētas svētki, 1.-3. augusts
CARTOON RALLIJS aicina piedalīties
Cēsīs salidos SAAB no dažādām valstīm
Kultūras pasākumi Jūrmalā no 21. jūlija līdz 3. augustam
Pilsētas svētkos notiks "Alūksnes plosts - 2008"
Alūksnes pilsētas svētki 1.-3. augusts
Rīgas svētku ietvaros norisināsies Cartoon rallijs
The songs of Elvis – ielūdz Ivars Pētersons
Koncertu tūres "Nē - narkotikām" organizatori aicina dzīvot brīvu dzīvi bez narkotikām
The Chemical Brothers megašovs tuvojas Rīgai un "Blue Sessions" sola vēl jaunus satriecošus pārsteigumus!
Uz "Metallica" koncertu Rīgā nopērkamas papildu biļetes
Ceturtdien atklās Fontaine Festival 2008
Mākslas svētki Turaidā 4.jūlijā
Programma Duende pirmoreiz skanēs koncertos
R.E.M. 12. septembrī "Arēnā Rīga"
Positivus AB festivālā darbosies Radio SWH fanu telts
Rēzekne gatavojas 16. Eiropas tautu festivālam
Imantdienas 2008, 19.07.2008 plkst. 19:00
Lapmežciemā notiek tradicionālie Zvejnieksvētki, 12.07.2008 plkst 10:00
12.jūlijā Carnikavā notiks tradicionālie Zvejnieksvētki
7.augustā Dzintaru koncertzālē notiks "Turecka kora" koncerts
Pelagejas koncerts Dzintaros. Pirmatnējās dzīvības balss.
Prāta Vētras jaunajam albumam "Tur kaut kam ir jābūt" platīna statuss
Sīls (Seal) Rīgā aizvada brīnišķīgu koncertu
Jau svētdien Rīgā koncertēs Sīls (Seal)
Positivus AB festivālā uzstāsies labākie Latvijas un Eiropas DJ
"Cinema Bizarre" 21.oktobrī Sapņu Fabrikā
MOONLIGHT PARTY 2008, 12.jūlijā, Saulkrastu pludmalē
Atlicis mēnesis līdz Bjork koncertam Rīgā
Lenijs Kravics Rīgā koncertēs jau šosestdien
30.jūnijā "Maskavas Dienvidrietumu apgabals – Jūrmalai" ar Osipova akadēmisko krievu tautas instrumentu orķestri
Feel the love with Fedde le Grand!
Notiks Postivus AB Festivāla ieskaņas pasākums ar grupas Mofo jaunā albuma noklausīšanos
NME iesaka apmeklēt Positivus AB Festivālu
100 Gypsy violins from Budapest, Dzintaru koncertzālē, 29. jūnijā pl. 19
Raimonds Pauls un Laima Vaikule aicina uz koncertu
Studentu klubā ballīte ar SweetWaterz, 13.jūnijā
Brian Cross Interview – Latvia (Essential Knockout festival 2008)
Timo Maas Positivus AB festivālā uzstāsies kopā ar slavenajiem Vj Microchunk
DIFFERENT VIBES, 13. jūnijā Jūrmalas naktsklubā "Seaside Lounge"
Sensation White 2008 Love bildes (pictures). Pasākums pulcē vairāk nekā 14 000 cilvēku baltā
Grandiozais Sensation White atgriežas Rīgā jau šo sestdien
Bērnu festivāla 2008 programma "Piedzīvojumu meklējumos kopā ar Otto"
"Roķīgais burziņš" 14. jūnijā klubā "16.korpuss"
Positivus AB Festivālā uzstāsies Satellites LV un Voiceks Voiska
"Linkin Park" Rīgā iesildīs Lielbritānijas grupa "The Blackout"
Astro’n’out pirmatskaņos dziesmas no rudenī gaidāmā albuma
ILLEGAL ATTACKS! - Summer Edition, Essential, Rīga, 13.jūnijs, 23.00
Positivus AB Festivālā uzstāsies Nokia Open Stage uzvarētāja Živile, kā arī kaimiņvalstu grupas Land un Mild
Sensation White pārspēj savus rekordus


Type: Ultrabook
Processor: 4th generation intel(r) core(tm) i5-4200u processor (3m cache, up to 2.6 ghz)
Memory: 4GB single channel DDR3L 1600mhz (4GBx1)
Display: 14.0 inch hd resolution (1366 x 768)
Video: Nvidia Geforce GT740m 2gb ddr3
Storage: Sata 500gb 5400rpm sshd
Card reader: SD card reader
Camera: Integrated 720hd (1. 0Mp) camera with microphones
Communications: intel(r) 7260bgn + bt4. 0 (Intel(R) wireless-n 7260 bgn + bluetooth 4. 0)
I/O ports: Expansion slots sd card reader external chassis connections headphone/microphone combo jack, hdmi,
power, rj-45, (2) usb 3.0, (1) usb 3.0 with power share
Audio: Integrated stereo speakers (1. 5W x 2) + 1 subwoofer (2w) hd audio with wave maxxaudio 4.0
Keyboard: silver standard keyboard - international english, standard full size, chiclet keyboard
Battery: 51.2Whr, 3-cell battery (integrated)
AC adapter: 65w AC adapter
Dimensions: 18.3Mm(h) x 233.5Mm(d) x 337.6Mm(w)
Weight: 1,53kg
Color: Graphite silver, anodized aluminum
Features: Thin, light and ready to impress. Travel light and stay entertained with a compact and sleek laptop offering outstanding graphics performance.
Cena - TIKAI 500 Eur

Zvaniet jebkuru jautājumu gadījumā - +371 29392607.